Team

Cock de Wit

Cock de Wit PA

Directeur bij Dommeldael Accountants
Register accountant
Controlerend Accountant bij Audit
Service plus
c.de.wit@dommeldael.nl

Patrick Meulendijks RB

Directeur bij Dommeldael belasting adviseurs
Register Belasting adviseur

patrick.meulendijks@dommeldael.nl

Peter Houben RB

Directeur bij Dommeldael belastingadviseurs
Register Belasting adviseur

peter.houben@dommeldael.nl

Christel van Dooren

Christel van Dooren
Relatiebeheerder /
Assistent Accountant
christel.vandooren@dommeldael.nl

 

Johnnie Leenders RB
Register Belastingadviseur
Hoofd salarisadministatie
johnnie.leenders@dommeldael.nl

 

Marcel Mijs

Marcel Mijs
Relatiebeheerder /
Assistent Accountant
marcel.mijs@dommeldael.nl

 

Carmen Hulsen
Assistent Accountant
carmen.hulsen@dommeldael.nl

 

Marinka de Wit
Assistent Accountant
m.de.wit@dommeldael.nl

 

Naomi Vrijburg
Salarisadministratie
naomi.vrijburg@dommeldael.nl

 

Melonie Verschuren
Administratief medewerker
Salarisadministratie
melonie.verschuren@dommeldael.nl

 

Doreen Snijders
Receptioniste /
Directie-secretaresse Dommeldael Belastingadviseurs
doreen.snijders@dommeldael.nl

 

Nicole van Roij
Secretaresse Dommeldael
Accountants
nicole.van.roij@dommeldael.nl

 

Team